Mažeikiuose ieškoma iš areštinės pasprukusių įtariamųjų

0
199

rps20161111_071546Pagal pratybų legendą, šiąnakt penkių nenustatytų asmenų grupė įvykdė Mažeikių r. policijos komisariato pastato užpuolimą, dėl ko iš areštinės pabėgo 20 sulaikytų asmenų, iš kurių 9, įtariama nelegaliai patekę į Lietuvos Respublikos teritoriją. Pagal turimą informaciją, pabėgę asmenys juda link Telšių ir gali vykdyti teroristinius išpuolius.

Nedelsiant įvestas planas “Sulaikymas”, iš namų pakelti Telšių apskr. vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, į pagalbą pasitelktos Lietuvos kariuomenės Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų bataliono pajėgos. Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas pavedė sušaukti Policijos ekstremalių situacijų centrą, kuris korodinuoja operacijos veiksmus, sąveiką su Lietuvos kariuomene.

Po Telšių apskr. VPK įvykusio instruktažo, pareigūnų ekipažai išdėstyti mieste, pradeda stabdyti ir tikrinti transporto priemones, vykdyti kitus pabėgusių asmenų paieškos ir sulaikymo veiksmus. Atvykus kariškiams, jie bus pasitelkti į pagalbą policijai.
Bendros policijos ir kariškių pratybos vyksta pagal pasirašytą Lietuvos kariuomenės ir Policijos departamento prie VRM bendradarbiavimo priemonių planą.

Policijos departamento prie VRM Komunikacijos skyrius