Svečius iš Paide sužavėjo Mažeikiškių darbštumas

0
187

Balandžio 20 d. Mažeikiuose svečiavosi Paidės (Estija) rajono ir miesto tarybų nariai, Savivaldybės administracijos tarnautojai. Viešnagės tikslas – susipažinti su Mažeikių rajono politine ir ekonomine situacija, pasidalinti idėjomis, patirtimi.

Pasak Paidės rajono tarybos pirmininkės Kersti Sarapuu, Paidės rajonui labai svarbi jau daugiau nei tris dešimtmečius besitęsianti draugystė su Mažeikių rajono savivaldybe.

„Mes mylime savo draugus ir visada prisimename, kaip mažeikiškiai mums padėjo per ekonominę blokadą. Norim kiek įmanoma daugiau keistis delegacijomis, pažinti vieni kitus. Juk, užsidaręs savo narvelyje, niekada nesužinosi, koks gražus yra pasaulis, kokie puikūs žmonės gyvena kaimynystėje. Mažeikiai ir čia gyvenantys žmonės – nuostabūs. Kokios švarios jūsų miesto gatvės! Kiek daug vaikų žaidimų aikštelių! Kokie darbštūs žmonės čia gyvena!“ – negalėjo šiltų žodžių Paidės rajono vadovė.

Paidės rajono meras Kaido Ivask taip pat džiaugėsi įspūdžiais, patirtais Mažeikiuose. Jo teigimu, mažeikiškių patirtis jiems labai praversianti.

Svečiai iš Estijos lankėsi AB „ORLEN Lietuva“, UAB „INGIMAN ledai“ bei AB „Pieno žvaigždės“ Mažeikių pieninėje, Mažeikių ligoninėje, Muziejuje apžiūrėjo ekspoziciją „Mažeikių kraštas: tarp kuršių, žemgalių ir žemaičių“, domėjosi edukacine programa, susitiko su Mažeikių rajono savivaldybės vadovais, Tarybos komitetų pirmininkais.


Mazeikiu.info