Smiginis: Į Mažeikius parvežtas dar vienas trofėjus iš Latvijos

0
192

Mažeikiečiai su geriausiais Latvijos žaidėjaisKeturi Mažeikių DARTS klubo nariai vyko dalyvauti Latvijos ir Baltijos reitingo varžybose Priekulėje (LV). Susirinko 32 vyrai ir 16 moterų iš Latvijos ir Lietuvos.
Moterų grupėje Irena Čiplienė po kovų pogrupyje atkrintamosiose susitiko su Vita Grebska. Kova vyko taškas į tašką, tačiau Irena neišnaudojo turėtų šansų lemiamame lege ir pralaimėjo 3:4. Iškovota 9 vieta.

Vyrų grupėje visi mažeikiečiai pasiekė aštuntuką. Tačiau toliau nei Jurijui Stekolnikovui, nei Dariui Repšiui nepasisekė įveikti savo varžovų ir jie turėjo džiaugtis užimta 5 vieta. Arūnas Čiplys ėjo toliau, pusfinalyje nugalėjo latvį Madarą Razmą, o finale vėl teko susikauti su kauniečiu Dariu Labanausku. Kaip kas kartą, kova vyko taškas į tašką. Ir vėl mačas pasiekė kulminaciją – paskutinį lemiamą legą. Varžovas laimi centrą ir pradeda pirmas.

Kaunietis pirmas turi dvi strėlytes pergalei pasiekti, tačiau abi strėlytės sminga šalia dvigubo sektoriaus. Arūnas išnaudoja jam suteiktą šansą ir atsikovojo praėjusiais metais prarastą titulą. Per 10 metų Priekulės turnyro istoriją Arūnas laimi 6 kartą. Finale Arūno strėlytės vidurkis viršijo 30 taškų.

Antrą dieną vykusiose porinėse varžybose vienintelis dalyvavęs mažeikietis Jurijus Stekolnikovas, poroje su kauniečiu Dariu Labanausku pasiekė finalą, kur pralaimėjo geriausiai Latvijos porai A.Strelis-M.Razma. Tad parvežta aukšta antra vieta.