Pasaulio muzikos žvaigždės – Paliesiaus dvare!

0
129
Aistringasis TRIO POTSDAM, perpildytas sales „sprogdinantis“ TORD GUSTAVSEN ir fortepijono genijus JEAN-MARC LUISADA – jau netrukus jų sulauksime koncertų salėje PASAGA.

Paliesiaus dvaro koncertų salėje PASAGA muzikos mėgėjų laukia trys išskirtiniai susitikimai su ryškiomis muzikos žvaigždėmis, iškiliomis asmenybėmis, kurios ne tik užburia savo pasirodymais didžiules koncertų sales, bet yra ir talentingi mokytojai.

Trys koncertai – trys skirtingos istorijos, pasakojamos žmonių, kuriems muzika – visas jų gyvenimas. 2017 m. gegužės 20 d., šeštadienį, koncertuos klasikinės muzikos ansamblis POTSDAM TRIO, o jau kitą dieną – gegužės 21-ąją, sekmadienį, sulauksime džiazo virtuozo TORD GUSTAVSEN (fortepijonas, Norvegija) pasirodymo. Birželio 3-ąją, šeštadienį, Paliesiaus dvare koncertą surengs garsus atlikėjas ir pedagogas JEAN-MARC LUISADA (fortepijonas, Prancūzija).

Paliesiaus dvare – trys muzikos įvykiai, kurių metu skambės skirtinga muzika, tačiau apjungta talento, aistros ir meistriškumo. Aistringi klasikinės muzikos atlikėjai, unikalus ansamblis POTSDAM TRIO, kuriame groja Atis Bankas (smuikas, Lietuva/Canada), Damien Ventula (violončelė, Prancūzija) ir Constanze Beckmann (fortepijonas, Vokietija), šiemet rengia antrąjį koncertų turą po Europą. Programoje: L. van Beethoven, J. Brahms, W. A. Mozart, M. K. Čiurlionio – A. Navako, D. Varelas kūriniai. Trys atlikėjai iš… keturių šalių ir koncertų salės visame pasaulyje… Drauge susibūrę atlikėjai rengiasi koncertiniam turi po Europą, Lietuvoje juos matysime Kaune, Vilniuje ir Paliesaus dvare.

TORD GUSTAVSEN, kurio koncerto programoje – jo sukurtos džiazo kompozicijos, improvizacijos norvegų liaudies dainų temomis, sako, kad niekada neturi griežtos programos, jis tiesiog sėda prie fortepijono ir groja… Tuo virtuozišku grojimu publika paprastai lieka sužavėta, tad gegužės 21-ąją turime puikią progą klausytis ir žavėtis Tord Gustavsen muzikavimo Paliesiaus dvaro koncertų salėje PASAGA. Šis atlikėjas iš muzikos gurmanų susilaukia daugybės komplimentų už gebėjimą užburti savo kuriama ir grojama muzika, panardinti visus į jos gelmes. PASAGOS salės unikali akustika turėtų padėti sukurti dar ypatingesnę koncerto atmosferą.

Na, o prancūzas JEAN-MARC LUISADA jau praeitais metais, koncertuodamas Paliesiaus dvare, visus žavėjo savo profesionalumu, susikaupimu ir mokėjimu perteikti fortepijono garsais nepaprastą nuotaiką. Šių metų koncerto programoje – L. van Beethoven ir F. Chopin kūriniai. JEAN-MARC LUISADA yra visame pasaulyje pripažintas vienu geriausiu F. Chopin kūrinių atlikėjų, tarp kitų tarptautinių konkursų jis yra laimėjęs ir garsųjį F. Šopeno konkursą Varšuvoje. Atlikėjas muzikos kritikų tituluojamas kaip vienas gražiausią, turtingiausią garsą sukuriančių pianistų. Jean-Marc Luisada yra koncertavęs garsiausiose pasaulio salėse – nuo Niujorko „Carnegie Hall“ iki Maskvos P. Čaikovskio konservatorijos…

„Visi trys koncertai, kurių klausysimės Paliesiaus dvare, yra labai skirtingi, tačiau juos visus sieja tai, kad groja ypatingi atlikėjai, gyvenantys muzika, jai skiriantys visą savo talentą ir triūsą. Pamatyti ir paklausyti tokio lygio atlikėjų, susitikti su pripažintomis muzikos asmenybėmis – didžiulė laimė ir garbė. Tikiuosi, kad šie išskirtiniai koncertai nudžiugins net pačius išrankiausius muzikos mėgėjus“, – sako Paliesiaus dvaro koncertinės programos meno vadovas, žinomas pianistas Viktoras Paukštelis.

Daugiau inf. ir bilietų teirautis el.p. info@paliesiausdvaras.lt arba tel. 8 626 82 760.

www.paliesiausdvaras.lt

www.facebook.com/paliesiausdvaras/