Mieli Lietuvos žmonės,

0
149

Kai pasitinkame Naujuosius, kai užlieja šventinė nuotaika – noriu pasveikinti jus.

Praėję metai buvo sunkūs, bet atlaikėme. Įgijome daugiau gyvenimo patirties ir išminties. Galime atidžiau įvertinti save ir savo darbus. Apmąstyti, ką kiekvienas nuveikėme, kurdami atvirą, tolerantišką ir teisingą Lietuvą.

Prisiminkime praėjusius metus be nuoskaudų. Prisiminkime Tūkstantmečio odisėją ir drąsų Trispalvės žygį aplink pasaulį. Tūkstančio ąžuolų ąžuolyną, kurį savo rankomis pasodino žmonės. Pasaulio lietuvių Dainų šventę ir jausmą, kuris buvo apėmęs, kai visi kartu, visose pasaulio šalyse, vieningai giedojome “Lietuva – Tėvyne mūsų”.

Būkime solidarūs ir toliau. Viduje susitelkę, kitąmet siekime drąsių sprendimų, ryžtingų ekonominių reformų – kad kraštas pagaliau atsistotų ant kojų. Matau Lietuvos atsigavimo ženklų ir tikiu, kad ateinančiais metais didieji sunkumai baigsis.

Jeigu visi dirbsime Lietuvos labui – nugalėsime sunkumus. Tikėkime savo jėgomis.

Sveikinu Jus visus, mielieji, gyvenančius Lietuvoje. Sveikinu ir Tėvynės nepamirštančius pasaulio lietuvius. Visiems linkiu ryžto, optimizmo ir sėkmės. Kad visuomet lydėtų gera nuotaika, viltis ir mokėjimas džiaugtis gyvenimu.

Gražių ir laimingų Naujųjų metų!

Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė