Mažeikiuose nebus VĮ Registrų centro

0
154


Ketvirtadienį pasirašytas įsakymas dėl Valstybės įmonės Registrų centras Mažeikių filialo naikinimo. Savivaldybės taryba nepritaria šitokiam žingsniui ir prašo priimtą sprendimą naikinti.

Praėjusios savaitės pradžioje administraciją ir merą pasiekė informacija, kad Mažeikiuose norima panaikinti Registrų centro Mažeikių filialą. Pasak administracijos direktoriaus Broniaus Kryžiaus, situacija jau šiandien pasikeitė: „Antradienį meras raštu kreipėsi į VĮ Registrų centras direktorių, kad šis dalyvautų Tarybos posėdyje ir paaiškintų valdybos sprendimą bei atsakytų į pateiktus klausimus. Gautas atsakymas – raštas, pasirašytas direktoriaus pirmojo pavaduotojo Rimanto Ramanausko, kad dėkoja už kvietimą ir apgailestauja, jog negalės dalyvauti posėdyje.
Gegužės 26 dieną Registrų centro direktorius pasirašė įsakymą, kuriuo Registrų centro Mažeikių filialas bus prijungtas prie Telšių filialo ir taps Telšių filialo Mažeikių skyriumi. „Mano nuomone, šis mero prašymas tik pagreitino pasirašymą“, – įsitikinęs B. Kryžius. Praneša  „Būdas žemaičių“.

Mažeikių.info