Mažeikiuose baudžiamas apleisto pastato savininkas

0
136

apleistas-pastatasMažeikių rajono savivaldybės administracija (toliau – Savivaldybės administracija) gavo raštą iš Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos Telšių teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros skyriaus (toliau – Telšių teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros skyrius) dėl nebaigtos statybos adresu Laisvės g. 216 (Mažeikiai).

Iki gegužės 12 d. Telšių teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros skyrius buvo pavedęs UAB „Minpeksa“, kuriai priklauso šie nebaigti statiniai, atlikti minimalius statinio konservavimo darbus – aptverti nebaigtos statybos pastato statybvietę, kad į pastatą nepatektų pašaliniai asmenys ir pakabinti įspėjamuosius ženklus. Tačiau gegužės 16 d. dar kartą patikrinus objektą, nustatyta, kad minėti darbai neatlikti.

Gegužės 24 d. dėl laiku neįvykdyto reikalavimo šios bendrovės vadovui Tomui Norvilui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas ir administracinio teisės pažeidimo byla perduota Mažeikių rajono apylinkės teismui.

Telšių teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros skyrius informuoja Savivaldybės administraciją, kad kreipsis į teismą su prašymu įpareigoti UAB „Minpeksa“ atlikti privalomus statinio konservavimo darbus, praneša Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyrius.

Mažeikių.info