Mažeikiškius aplankė nemokamos „Pildyk kino“ pramogos

0
143

Pildyk-kinas 6Išankstinio mokėjimo paslauga „Pildyk“ tęsia vasaros kino po atviru dangumi sezoną. Ketvirtadienį (liepos 18 d.) „Pildyk kinas“ lankėsi Mažeikiuose.

Šventėje linksminosi ypač daug mažeikiškių, daugiausiai per iki šiol įvykusius „Pildyk kino“ renginius.

Sodų skverelyje įvykęs nemokamas renginys dovanojo pramogų įvairaus amžiaus mažeikiškiams. „Pildyk“ pasiūlė šeimai draugišką ir saugią aplinką, todėl renginyje buvo linksma visiems – jaunimui, senjorams, šeimoms su vaikais.

„Mažeikiškiams nemokamai pasiūlėme kokybiškų pramogų ir įdomų kiną. Šventė patvirtino, kad „Pildyk“ turi daug draugų Mažeikiuose ir bendrauti miesto gyventojai mėgsta“, – sakė Dominyka Jonušienė, „Pildyk“ prekės ženklo vadovė.

Kartu su mažeikiškiais šventėje linksminosi ir gerai pažįstami „Pildyk“ draugai: Sandrutė, Džeronimas ir Mobis bei neseniai prie draugų būrio prisijungusi TV žvaigždė Angel.

Su pamėgtais herojais mažeikiškiai galėjo įsiamžinti specialiose fotografavimuisi skirtose erdvėse. Visi galėjo pabūti „Pildyk“ draugų būrio nariais – keliauti Mobio autobusiuku, į valias prisikalbėti su Sandrute ir Džeronimu ar pasijausti TV pažibomis su Angel.

Ilgiausio Lietuvoje reklaminio serialo herojai atsivežė ir pramogų. Šventės svečius jie kvietė pūsti milžiniškus muilo burbulus, žaisti stalo futbolą ar surinkti savo numerį kamuoliukų mėtymais.

„Pildyk“ taip pat pasiūlė vieną pirmųjų galimybių Lietuvoje išbandyti kendamas – karščiausią žaislų pasaulio naujieną nuo yo-yo laikų.

Renginyje buvo galima nemokamai apsirūpinti mobiliosiomis programėlėmis. Jų į išmaniuosius telefonus „įpūtė“ per specialią „Pildyk pompą“.

Daug susidomėjimo sulaukė ir naujausias technologijas panaudojantis „Pildyk“ papildytos realybės žaidimas. Šiame ir kituose žaidimuose sudalyvavę šventės svečiai galėjo nemokamai skanauti „Pildyk“ spragėsių ir gavo kitų dovanų.

Pagrindiniu šventės akcentu tapo po atviru dangumi rodomas kino filmas – didelio populiarumo kino ekranuose sulaukusi romantinė komedija visai šeimai „Mėnesienos karalystė“ (angl. „Moonrise Kingdom“). Specialūs paminkštinimai atsisėsti, spragėsiai bei gaivieji gėrimai seanso metu sukūrė tikros kino salės atmosferą.

„Pildyk“ yra populiariausia Lietuvoje išankstinio mokėjimo paslauga. Birželio mėn. atlikto RAIT tyrimo duomenimis, „Pildyk“ naudojasi 56 proc. šių paslaugų vartotojų Lietuvoje. Beveik 48 proc. Lietuvos gyventojų nurodo, kad tarp išankstinio mokėjimo kortelių mažiausią kainą siūlo „Pildyk“.

Mažeikių.info

Pildyk-kinas 9

Pildyk-kinas 1

Pildyk-kinas 8