Mažeikių rajono meras kreipėsi į prokuratūrą

0
148

Šiandien, vasario 27 d., Mažeikių rajono meras Antanas Tenys pasirašė pareiškimą Mažeikių rajono apylinkės prokuratūrai dėl galimos nusikalstamos veiklos vykdant viešuosius pirkimus.

Dokumente nurodoma, kad 2012 m. vasario 24 d. laikraščio „Būdas žemaičių“ 16(1678) straipsnyje „Didelis kąsnis… pastrigo?“ buvo paviešinta informacija apie UAB „Mažeikių autobusų parkas“ galimai neskaidriai atliktas autobusų pirkimo viešojo pirkimo procedūras. Straipsnyje minima: „(…) prisidengiant pirkimu, išplauta per milijonas litų (…)“ bei „(…) jau buvo numatyta iš anksto, kas laimės (…)“.
Pareiškimu prašoma atlikti viešojo atviro konkurso „Autobusų pirkimas“ tyrimą siekiant nustatyti, ar vykdant šį pirkimą, taip pat sudarant pirkimo-pardavimo sutartį su konkursą laimėjusiu tiekėju, nebuvo padaryti Viešųjų pirkimų įstatymo pažeidimai.
Mero A. Tenio teigimu, Mažeikių rajono savivaldybė neturi jokių duomenų apie Mažeikių autobusų parko vykdytų viešųjų pirkimų neva padarytus pažeidimus.
„Noriu žinoti teisybę, o ne gandus, kurie yra skelbiami kaip faktas. Manau, ne tik Savivaldybė, bet ir Mažeikių autobusų parko kolektyvas, visi mūsų rajono gyventojai turi žinoti, kokia iš tikrųjų yra padėtis. Juolab mesti kaltinimai, jog „išplauta per milijonas litų“. Tiesą išsiaiškinti būtina juridiškai“, – sakė meras.

Mažeikių rajono savivaldybės informacija

Mazeikiu.info