Kreipimasis į miesto ir rajono gyventojus

0
130

Prieš kurį laiką visa šalis Amžinojo poilsio išlydėjo Lietuvos Prezidentą Algirdą Mykolą Brazauską – žmogų, davusį didžiulį impulsą Mažeikių miestui.
Rajono savivaldybės meras kreipiasi į vietinius, norėdamas išgirsti miesto ir rajono gyventojų nuomonę dėl pirmojo Nepriklausomybę atkūrusios Lietuvos Prezidento atminimo įamžinimo Mažeikiuose.
“Ar palaikytumėte šią idėją? Jei taip, tai kokiu būdu būtų galima išreikšti pagarbą bei padėką šiam tikrai iškiliam ir nusipelniusiam Mažeikių miestui politikui? Gal jo vardu pavadinti kokią nors aikštę ar gatvę? Kokią konkrečiai? O gal Jūs turite kitokių pasiūlymų? Jų aš labai lauksiu”,- oratoriškai į visuomenę kreipiasi Mažeikių rajono savivaldybės meras V. Džiugelis.
Savo nuomones ir pasiūlymus kviečiu išsakyti elektroniniu paštu info@mazeikiai.lt, telefonu (8 443) 98 198, mobiliuoju telefonu 8 618 01423, interneto svetainėje www.mazeikiai.lt (šio kreipimosi komentaruose) arba tiesiog atsiųsti paštu (Mažeikių rajono savivaldybės merui, Laisvės g.8/Laižuvos g.1, Mažeikiai).

Mažeikių.info