Gerai apžiūrėkite savųjų spintų turinį

0
179

Kovo 27–28 d., šeštadienį ir sekmadienį, socialinės akcijos „Sušildykim sielas“ iniciatyvinė grupė skelbia „Spintų tvarkymo savaitgaliu“.

Psichologų teigimu, tvarka mūsų spintose signalizuoja apie mūsų dvasios būklę. Jeigu galvose, širdyse, sielose sumaištis, tai spintose taip pat tvarkos nebus.

Laukdami Velykų, galutinai išvykime iš savo širdžių ir namų žiemos dvasias, paskelbkime visišką jų pralaimėjimą.

Kviečiame gerai apžiūrėti savųjų spintų turinį. Gal jose užsigulėjo seniai nebevilkėti drabužiai? Gal jie Jums nusibodo? Nereikalingi daiktai slegia, geria mūsų energiją. Todėl surinkime juos, sutvarkykime ir padovanokime tiems, kuriems jų labai reikia.

Pirmadienį, antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį prie Mažeikių prekybos centrų Jūsų dovanų lauks akcijos „Sušildykim sielas“ ženklu pažymėtas autobusėlis.

Savanoriai iš Jūsų priims tvarkingus, švarius, supakuotus drabužius, avalynę, patalynę.

Kovo 29 d. – balandžio 1 d. akcijos „Sušildykim sielas“ autobusėlis stovės:

16.00 val. – 17.00 val. – aikštelėje prie prekybos centro Maxima (Žemaitijos g.);

17.00 val. – 18.00 val. – aikštelėje prie prekybos centro IKI (Žemaitijos g./Sedos g.);

18.00 val. – 19.00 val. – aikštelėje prie prekybos centro Maxima (Senamiestis);

19.00 val. – 20.00 val. – aikštelėje prie prekybos centro „Eifelis“.

Ketvirtadienį ir penktadienį Mažeikių seniūnijoje Jūsų dovanos bus dalijamos sunkiau gyvenantiems žmonėms.

Akcijos „Sušildykim sielas“ iniciatyvinė grupė prašo parduotuvių savininkų apsižvalgyti savo sandėliuose – gal atsiras užsigulėjusių, pardavimui nebetinkamų, tačiau kažkam labai reikalingų daiktų?

Būsime labai dėkingi įmonių vadovams, kurie savo bendrovių darbuotojus paragins padovanoti nebedėvimus drabužius vargstantiems ir organizuos jų surinkimą bei atvežimą į Mažeikių seniūniją.

Daugiau informacijos tel. (8 443) 98 216 arba el. paštu v.steponaviciene@mazeikiai.lt.

Metuose yra dvi šventės, pažymėtos Gimimo stebuklo ženklu. Kalėdos ir Velykos. Gimimas ir Prisikėlimas. Tegul per šv. Velykas ne tik Atpirkėjas prisikelia. Prisikelkime ir mes.

Akcijos „Sušildykim sielas“ iniciatyvinė grupė vienija verslininkus, įvairių institucijų atstovus, kurie Advento pradžioje susibūrė ir nusprendė ne tik prieš Kalėdas – stebuklų laukimo metą – bet ir visus ateinančius metus vykdyti gerumo akciją „Sušildykime sielas“. Iniciatorius – akcinė bendrovė „ORLEN Lietuva“. Akcija siekiama gaivinti nuo seno lietuviams taip svarbų bendruomeninį solidarumą, padėti gyvenantiems nepritekliuje, neišgalintiems pasirūpinti savimi.

Mažeikių.info