Atrask aukščiausio pasaulyje klampumo indekso alyvas ENEOS Tavo automobilio variklio galios išlaikymui

0
112
Alyva-ENEOS-Sustina-5W30

Alyva-ENEOS-Sustina-5W30„Eneos“ alyvų privalumai

Eneos“ alyvų gamintoja “JX Nippon Oil & Energy” yra viena pirmaujančių pasaulyje alyvų ir skysčių automobiliams gamintojų. Nors iki šiol didžiausią dalį jos produkcijos sudaro originalių alyvų (OE) tiekimas į automobilių gamyklas, sparčiai populiarėja paties gamintojo valdomo „Eneos“ ženklo alyvos. Europos šalims JX Nippon šiuo metu tiekia pažangiausias pilnai sintetinės alyvas, skirtas automobiliams, motociklams bei sunkvežimiams.

Tarp jų ypatingą vietą užima „JX Nippon“ patentuotų technologijų ir išskirtinių savybių alyvų serija “Sustina“, kurios savybės atitinka aukščiausias SN ir SN/RC kategorijas pagal API. Ji šiai dienai yra viena iš geriausių premium klasės alyvų. Ši alyva pasižymi įspūdingais privalumais, įskaitant pasaulyje aukščiausią klampumo indeksą ir eksploatacijos metu gali beveik dvigubai ilgesnį laiką išsaugoti savo svarbiausias savybes nei analogiškos kitų gamintojų aukščiausių parametrų alyvos. Tai reiškia, kad alyva bus maksimaliai efektyvi ne tik po pirmų keleto tūkstančių nuvažiuotų kilometrų, bet didžiąją dalį gamintojo patvirtinto keitimo intervalo.

ENEOS-motociklų-sporte2„Sustinai“ gaminti naudojama tik pačios kompanijos Japonijoje sukurta “W Base” bazinė alyva, užtikrinanti neprilygstamą reikiamą stabilų klampumą nuo žemiausios iki aukščiausios darbinės temperatūros. Tarp į bazinę alyvą maišomų medžiagų yra ir unikalūs priedai, kuriuose beveik nėra sieros junginių. Dėl šios priežasties ji labiausiai ir išsiskiria iš konkurentų, nes savo efektyvumą išlaiko apie 2 kartus ilgiau. Nors kaip ir kiekviena alyva, “Sustina” neišvengiamai yra veikiama atsirandančio vandens kondensato bei aukštos temperatūros, joje minėtų junginių cheminis skilimas ir variklio tarša yra žymiai mažesnė. Mieste naudojami automobilių varikliai dažnai nespėja įkaisti iki pakankamai aukštos temperatūros ir iš karterio efektyviai pašalinti drėgmę. Dėl didesnio atsparumo karteryje susikaupusiai drėgmei, didžiausią naudą „Sustina“ alyva suteikia būtent mieste ar kitur trumpais atstumais važiuojantiems automobiliams.

Nepaisant neprilygstamos variklio apsaugos ir kuro ekonomijos, “Sustina” padeda varikliui generuoti ir daugiau galios. Neseniai atlikti vartotojų tyrimai atskleidė, kad rinkdamiesi naujas alyvas, dauguma vartotojų pirmiausia atkreipia dėmesį į prekės ženklą, o taip pat kokybės kategoriją, nes šis rodiklis atspindi variklio, išmetamąsias dujas filtruojančių įrenginių saugos savybes ir galiausiai, degalų naudojimo efektyvumą“.

Todėl „Eneos“ su produktu „Sustina“ ir kitais aukščiausią kategoriją turinčiais “Premium Hyper” ir “Premium Ultra” „Eneos“ produktais tampa svarbiu rinkos žaidėju.

Pastaraisiais metais vis daugiau automobilių gamintojų į naujos kartos variklius diegia itin žemos klampos 0W20 klampos variklines alyvas. Jau keletą metų Toyota ir Honda bei kiti gamintojai rekomenduoja daugelyje modelių naudoti 0W20 alyvą, kurios savybės lemia kuro ekonomiją ir tuo pačiu ekologiją. Žemesnės klampos alyva sudaro mažesnį pasipriešinimą variklio judančioms dalims, tuo pačiu mažindama vidinius mechaninius nuostolius ir taupydama kurą. JX Nippon ir Honda variklių inžinieriai patvirtina, kad 0W20 naudojimas palyginus su 5W30 analogais garantuoja nuo 1.5% mažesnes kuro sąnaudas. Jungtinėse Valstijose buvo atliktas 0W20 alyvų “SRV trinties ir dėvėjimosi” testas, kai trintis matuojama 100°C temperatūroje. Užfiksuotas „Eneos“ alyvos trinties koeficientas 0,05 (lygiai toks, kaip ir originalių gamyklose išpilstomų alyvų), kai tuo tarpu atitinkamai „Mobil1“ alyvos koeficientas siekė 0,13, Valvoline 0,15, „Kendall“ 0,17, o kitų, vadinamų “privačių” prekinių ženklų alyvų trinties koeficientai buvo lygus arba aukštesnis nei 0,2.

Eneos-LeMANS-lenktyneseEneos“ nebūtų „Eneos“, jeigu jo gamintojai kompanija JX Nippon Oil & Energy neskirtų daugiau dėmesio visoms alyvų savybėms, o ne tik toms, kurios apibrėžtos ženklinimo kategorijomis ar minimaliais reikalavimais atskirai kategorijai. Ji nebūtų tokia pažangi jei neturėtų vienos didžiausių pasaulyje mokslinių tyrimų bazės ir daugelį metų nebūtų tokių kompanijų kaip “Toyota”, “Honda”, “Mitsubishi”, “Hyundai” variklių technologijų vystymo partnerė, komandų “Lexus Le Mans SUPER GT”, „Yamaha“ Moto GP” partnerė sporte. Nemažą postūmį tobulinant šio japonų alyvos technologijų flagmano produktus suteikė ilgametė pergalinga partnerystė su autosporto komandomis. Dar daug kas pamena japonų lenktyninko Hiroshi Masuoka 2002-2004 m. pergales Paryžiaus-Dakaro ir kituose dykumų raliuose su Mitsubishi ir tai, kad Formulės 1 čempionas Jenson’as Button’as savo karjerą Formulėje 1 sėkmingai pradėjo būtent Honda komandoje, kurios bolidų variklius tuomet tepė „ENEOS“ tiekiami tepalai.

Nuo 1888 m. ENEOS turi ilgiausią istoriją iš visų Japonijos tepalų gamintojų. Neprilygstamų savybių japoniškos sintetinės Premium klasės alyvos ENEOS jau pritaikytos ir sertifikuotos Europoje. Lengvai išsirinksite sau tinkamą ENEOS ne tik savo japoniškam, bet ir Europoje ar Amerikoje pagamintam automobiliui. ENEOS Alyva Nr. Japonijoje jau parduodama ir Lietuvoje. Daugiau informacijos WWW.ENEOS.LT