Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Home » 112 » Sulaikyti įtariami “telefoniniai” sukčiai

Sulaikyti įtariami “telefoniniai” sukčiai

Praėjusią savaitę Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnų operatyvumo dėka buvo sulaikyti ir į areštinę patalpinti du Telšių miesto gyventojai, įtariami sukčiavimu, informuoja Mažeikių rajono PK.

Rugpjūčio 17-18 d. net du ikiteisminiai tyrimai buvo pradėti dėl sukčiavimo:
1. Užventės kaimo gyventoja, gim. 1925 m. pranešė, kad rugpjūčio 17 d., apie 18.00 val., į jos telefoną paskambino moteris, kuri prisistatė jos dukra ir pasakė, kad sužalojo moterį ir jai gresia kalėjimas. Po to telefonu kalbėjo vyriškis, kuris prisistatė policijos pareigūnu ir paaiškino, jog norint dukrą išgelbėti nuo kalėjimo, nukentėjusiosios vyrui turi sumokėti 8000 litų. Pareiškėjai dar kalbant telefonu, į namus atėjo nepažįstamas vyriškis, kuriam ji perdavė 2000 litų, kadangi daugiau neturėjo.
Analogiškas atvejis, įvykęs taip pat Užventės kaime, rugpjūčio 18 d., kada šio kaimo gyventoja, gim. 1929 m., telefoniniams sukčiams atidavė 1 500 litų.
Tai jau trečias rugpjūčio mėnesį, o nuo metų pradžios-4-tas sukčiavimo atvejis, Mažeikių rajone.
Abu ikiteisminiai tyrimai pradėti pagal Baudžiamojo kodekso 182 straipsnio (Sukčiavimas) 1 dalį (Tas, kas apgaule savo ar kitų naudai įgijo svetimą turtą ar turtinę teisę, išvengė turtinės prievolės arba ją panaikino), baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.
Toliau vyksta tyrimas, o dėl abiejų sulaikytųjų buvo kreiptasi į prokuratūrą dėl kardomosios priemonės-suėmimo, paskyrimo.
Vienam iš jų, tai R. S., gim. 1974 m., gyv. Telšiuose, paskirta kardomoji priemonė-suėmimas 1-am mėnesiui. Antrasis, taip pat Telšių miesto gyventojas M. Š., gim. 1979 m., išleistas namo. Abu policijai gerai žinomi, ne kartą teisti.

Mažeikių.info

(Visited 28 times, 1 visits today)
123456