Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Home » Sportas » Smiginis – Latvijos ir Baltijos reitingo varžybos Priekulėje

Smiginis – Latvijos ir Baltijos reitingo varžybos Priekulėje

Dviejų dienų turnyras kaimyniniame klube Latvijoje – Priekulėje. 5 klubo žaidėjai vyko parungtyniauti Latvijos ir Baltijos reitingo varžybose, kur susirinko pajėgiausi beveik 70 žaidėjų iš Latvijos ir Lietuvos.

Ankščiausiai savo žaidmus baigė Aleksandr Stankevič, likęs 33 vietoje. Darius Repšys liko 9 vietoje, o Jurijus Stekolnikovas (pralaimėjęs bendraklubiui Arūnui) liko 5 vietoje. Į ketvertuką nepavyko patekti ir Irenai Čiplienei – ji liko taip pat 5 vietoje. Arūnas Čiplys sėkmingai įveikė visus savo varžovus (finale 5:1 lietuvaitį Tomą Šakį – Nr.2 Lietuvos ir Baltijos reitinge). Jau ketvirtus metus iš eilės Arūnas laimi Priekulės Taurę.

Antrą dieną vykusiose porinėse varžybose vel sėkmingai laikėme “frontą” – finale susitiko dvi lietuvių poros. Tačiau šį kartą Arūnas, poroje su Šiauliečiu Osvaldu Kšaniu, permainingoje kovoje pralaimėjo finalą 4:5 ir liko 2 vietoje. Pirmi Tomas Šakys su Leonidu Smirinenko iš Klaipėdos. Mažeikių pora Jurijus su Dariumi kovėsi kaip “liūtai”, tačiau ketvirtfinalyje lemiamame lege 3:4 pralaimėjo Arūno porai. Per anksti keliai suvedė saviškius.

Mažeikiečių moterų pora Irena Čiplienė su Daiva Mišeikienė po dramatiškos kovos pralaimėjo ketvirtfinalį ir liko 5 vietoje.

Ateinantis savaitgalis nusimato taip pat labai intensyvus – dalyvausime Baltijos Taurėje, pasaulio reitingo varžybos Trakuose, kur vyks individualios porinės ir komandinės varžybos.