Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Home » + Naujienos » Persikraustymas – kardinalus, bet įmanomas gyvenimo pokytis

Persikraustymas – kardinalus, bet įmanomas gyvenimo pokytis

dezesKiekvieno žmogaus gyvenime ateina metas, kai jis ima trokšta permainų. Jis tai supranta arba ne. Suprantantis ima ieškotis naujo darbo, pradeda erzinti gyvenimo partneris, todėl ieškosi kito, moterys keičia šukuosenas, šeimos kraustosi. Tačiau pasikeitimų poreikio ženklu, kai viskas atrodo puiku, gali tapti netikėto pasiūlymo staigus priėmimas. Pavyzdžiui, keisti gerai apmokamą darbą sostinėje į veiklą pajūryje.

Iki šiol galvojau, kad mano gyvenime nieko netrūksta. Geras darbas, šeima, gyvenamas būstas – atrodo, ko daugiau norėtųsi. Tačiau, kai gavau pasiūlymą keisti darbo pobūdį į tą, apie kurį svajojau nuo mokyklos metų – nesuabejojau. Atrodo, sprendimas paprastas. Tačiau buvo vienas bet – tektų kraustytis į Klaipėdą. Galbūt mano sprendimas pasirodys pakankamai savanaudiškas, tačiau pokyčių noras, kuris išsigrynino labai netikėtai, mane nugalėjo.

Mano užgaida išprovokavo nemažus pokyčius – vyras turėjo ieškotis naujo darbo, vaikai keisti mokyklas ir susirasti naujų daugų. Dabar, į viską žvelgdama kaip į praeitą etapą, galiu pasakyti, kad padarėme teisingą žingsnį. Pajūryje vyras sukūrė savo verslą, mūsų santykiai pagerėjo, o vaikai atsigavo ir net ėmė lankyti būrelius, kurių nesitikėjau, kad norėtų.

Bet iki tol reikėjo susitvarkyti ir pačius elementariausius bei būtiniausius dalykus, kurių vienas – būsto klausimas. Vilniuje mes turėjome nuosavą butą, kuriame viskas priklausė mums. Nuo mažiausios servetėlės iki skalbimo mašinos buvo pirkta pačių. O kai ėmėme krautis ir pakuotis supratome, kad per tuos metus sugyvenome tikra nemažą turtą, kurį reikėjo parduoti, išnuomoti arba vežtis kartu su savimi.

Taip prasidėjo mūsų šeimos didysis kraustymosi metas. Būstą Klaipėdoje radome po nelabai užtrukusių paieškų. Kadangi ten nekilnojamo turto nuomos ir pardavimų kainos žemesnės nei sostinėje, galėjome sau leisti šiek tiek daugiau, nei iki tol. Siekdami patogumų nusprendėm apsigyventi name.

Kraustantis į jį buvo keliama viena esminė sąlyga – privalėjome susitvarkyti aplinką. Nes apleistas kiemas nepatiko nei mums, nei vaikams. Netvarką pagrinde sudarė atliekos likusios po namo remonto ar pagalbinio namuko nugriovimo. Statybinių šiukšlių išvežimas nebuvo tai, kam turėjome daug laiko, todėl kreipėmės į tokias paslaugas teikiančią įmonę, kuri pasiūlė palankiausias sąlygas.

O patys tuo metu sprendėm ką daryti su savo užgyventu turtu. Dalį daiktų galėjome persivežti patys per laiką. Tačiau ilgai važinėti pirmyn ir atgal Vilnius – Klaipėda negalėjome sau leisti. O turėjome baldų, kurių tikrai nenorėjome atsisakyti. Pavyzdžiui, iš mano močiutės paveldėta supamoji kėdė ir komoda, vyro sumeistrautas stalas. Tai tikrai gremėzdiški tačiau moraliai itin svarbūs baldai. Nenuostabu, kad šių baldų pervežimas mums buvo svarbus.

Negaišdami laiko dar ilgesniems svarstymams susiradome įmonę, kuri perveža baldus, krovinius ir teikia perkraustymo paslaugas ne vieno miesto teritorijoje. Neneigsiu, iš pradžių man buvo neramu ir negalėjau pasitikėti vyrais, kurie buvo atsakingi už mano mylimiausių baldų supakavimą, išnešimą ir pervežimą. Bijojau kiekvieno menkiausio įbrėžimo. Dabar žinau – nerimavau veltui. Profesionalūs žmonės nepadarys jokių nuostolių, nes žino, kad taip pakenktų savo vardui.

Baldai buvo pristatyti į naujuosius namus tokie, kokie ir paimti iš Vilniaus. Nei vieno įbrėžimo ar kito pakenkimo. Kai juos atvežė, mano vyras buvo autostradoje vairuodamas automobilį, pilną paskutinių daiktų iš senojo buto. Todėl vaikinai, atvežę mūsų baldus, juos ne tik sunešiojo, bet ir sustumdė pagal mano pageidavimus. O aš, nemeluosiu, pakeičiau nuomonę dėl komodos vietos kokius tris kartus…

Todėl galiu drąsiai sakyti – perkraustymo paslaugos Klaipėdoje manęs nenuvylė. Išvežę statybines šiukšles, apstatę naujuosius namus pagaliau ėmėme jaustis savi naujame mieste. Ir taip pamažu šeima susigyveno su pokyčiais mūsų visų gyvenime, kurių priežastis buvau aš ir mano jaunystės svajonė.

Ir dabar drąsiai galiu pasakyti – nebijokite keisti darbo, gyvenamosios vietos ir miesto. Viską galima atlikti per trumpą laiką jei žinosite kur kreiptis.

Pranešimą parengė – bendra.lt ir baciunai.lt

 

 

(Visited 33 times, 1 visits today)
123456