Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Home » Aktualijos » Mėnesį truksiantis eksperimentas: maršrutinis autobusas į Pikelius

Mėnesį truksiantis eksperimentas: maršrutinis autobusas į Pikelius

Pikeliai2Birželio 13 d., trečiadienį, pradėjo kursuoti maršrutinis autobusas Mažeikiai–Židikai per Pikelius ir Ruzgus. 

Autobusas važiuos trečiadieniais: ryte iš Židikų išvyks 8.35 val., iš Pikelių – 9.00 val., iš Ruzgų – 9.25 val. Į Mažeikius autobusas atvyks 10.00 val. Iš Mažeikių į Židikus autobusas išvažiuos 15.00 val. Keleiviai Ruzgus pasieks 15.40 val., Pikelius – 16.05 val.

UAB „Mažeikių autobusų parkas“ direktorius Arvydas Šemeta, informavo, kad kol kas šio maršruto atidarymas yra eksperimentinis – mėnesį bus stebima, kiek keleivių vyks šiuo maršruto, ir po to analizuojama, ar iš tikrųjų reikia gyventojams šio keleivinio autobuso.

Balandžio mėnesio pabaigoje Mažeikių rajono savivaldybės vadovai lankėsi Pikeliuose. Tada pikeliškiai kaip vieną didžiausių problemų įvardijo tiesioginio susisiekimo su Mažeikiais keleiviniu autobusu nebuvimą – į rajono centrą buvo galima nuvykti tik per Židikus.

Mažeikių rajono meras Antanas Tenys Pikelių miestelio gyventojams pažadėjo padėti išspręsti šią problemą. Pikeliškiai patys rinkosi autobuso važiavimo dieną bei laiką. Taip pat buvo sutarta, kad kol kas tai bus mėnesį truksiantis eksperimentas.

Ryšių su visuomene skyrius

 

 

Mazeikiu.info

123456