Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Home » Laisvalaikis » MAŽEIKIUOSE PAMINĖTA PASAULINĖ ŽEMĖS DIENA

MAŽEIKIUOSE PAMINĖTA PASAULINĖ ŽEMĖS DIENA

mazeikiu zemes dienaVakar, kovo 20 d. Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Jonas Siminkevičius ir Aplinkos apsaugos, asmens ir visuomenės sveikatos skyriaus vedėjas Zigmantas Kristutis dalyvavo Žemės dienos minėjimo renginyje, kuris vyko prie Savivaldybės kultūros centro.

 Mero pavaduotojas J.Siminkevičius pasveikino susirinkusius, linkėjo saugoti ir tausoti bundančią gamtą, būti jai atidesniais bei visus kvietė prisidėti prie organizuojamų aplinkos švarinimo darbų.

 Vedėjas Z.Kristutis priminė Pasaulinės žemės dienos atsiradimo istoriją ir taip pat kvietė visus būti aktyviais švarinimosi akcijų dalyviais.

 Šventėje grojo ansamblis „Gunda“, susirinkusius linksmino ir klausimus pateikė Šarka Patarška. Kultūros centre buvo parodytas spektaklis „Ekologijos pamokos kitaip“. Tai Lietuvos mokinius vienijančios ir švietėjiškos ekologinės iniciatyvos „Acme ir Ekofanų turnė po Lietuvą“ pamokantis pasirodymas. Renginyje taip pat koncertavo kompozitorius ir atlikėjas Vudis. Mokinius pasiekė  edukacinės knygelės  vaikams „Būk žalias kaip Ekofanas“.

Mažeikių rajono savivaldybės informacija

 

Mazeikiu.info

(Visited 105 times, 1 visits today)
123456