Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Home » Verslas » Kam reikalingi fekaliniai siurbliai?

Kam reikalingi fekaliniai siurbliai?

fekaliniai-siurbliaiVis dar vyrauja nuomonė, kad fekaliniai siurbliai turi tik vieną paskirtį – šalinti nuotekas. Visgi, tai ne visai tiesa, fekalinių siurblių paskirtis gerokai platesnė. Jie dažnai naudojami drenažinėse sistemose, žemės ūkyje bei įvairiose pramonės srityse, kuriose labai svarbus ne tik nuotekų ar vandens pumpavimas, bet ir darbas su granitinių vandeniu, įvairių nuosėdų, dumblių bei kitokių nešvarumų nusiurbimas. Taigi, šie siurbliai yra naudojami visur, kur reikia perpumpuoti ir išvalyti padidinto tankio skysčius, kuriuose gausu kietų ir plaušinių priemaišų.

Tai ypač aktualu naujakuriams, kurie nusprendė įsikurti šiek tiek atokiau nuo miesto, jo šurmulio, tačiau ir vandentiekio sistemos. Gyvenant užmiestyje ir norint prisijungti prie miesto vandentiekio reikia ne tik turėti pakankamai solidžią pinigų sumą, bet ir itin daug kantrybės, žengiant per aukštus biurokratijos slenksčius. Kita vertus, tai ne visada ir įmanoma. Taigi, dauguma nuosavų namų savininkų renkasi paprastesnį variantą: daro vandens gręžinį tiesiog kieme, stato specialią vandens siurblių sistemą, kuri aprūpina namus vandeniu. Atrodo viskas logiška ir gana racionalu, tačiau yra viena problema: padarius gręžinį, gali pasirodyti, kad po žemės sklypu esantis vanduo yra nešvarus ar netinkamas vartojimui. Tad, iš anksto reikėtų susimąstyti apie fekalinių siurblių panaudojimo galimybes. Atminkite, kad fekaliniai siurbliai geba išvalyti itin užterštą vandenį ir paversti jį tinkamu vartojimui.

Tačiau yra vienas „bet“. Norint, kad fekalinis siurblys tinkamai ir kokybiškai atliktų savo darbą, būtina žinoti perpumpuojamo skysčio sudėtį. Tik žinant skysčio priemaišas, jų dydį ir kietumą, galima rinktis fekalijų siurblį, palyginant skysčio tyrimų duomenis ir siurblio charakteristiką. Netinkamai pasirinktas įrenginys gali greitai užsikimšti, sugesti ir nepateisinti jūsų lūkesčių, o pinigai bus išmesti tiesiog į balą, šiuo atveju užterštą vandenį.

Taigi, ką daryti? Fekaliniai siurbliai – tai ilgalaikė investicija, kuri turi pasitarnauti jūsų šeimos gerovei bei patogumui. Tad, jei prisiskaitėte daug informacijos internete, dar nereiškia, kad tapote fekalinių siurblių žinovu. Šiuo klausimu geriausia kreiptis į specialistus, kurie atsižvelgę į jūsų poreikius bei atitinkamus aplinkos faktorius, parinks optimaliausią variantą, kuris pateisins jūsų lūkesčius bei reikalavimus šiam įrenginiui.

(Visited 261 times, 1 visits today)
123456