Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Home » Laisvalaikis » Gatvės muzikos diena

Gatvės muzikos diena

Nuo 2007 m. vieno gegužės šeštadienio dainų autoriaus ir atlikėjo A. Mamontovo kvietimu profesionalūs muzikantai ir mėgėjai plūsteli į Vilniaus ir Lietuvos miestų ir miestelių gatves, kiemus, skverus ir aikštes.

Apsiginklavę įvairiais muzikos instrumentais jie groja roką, klasiką, džiazą, avangardą, folklorą, muša Afrikos ritmus ir atlieka kitokią įvairią muziką. Gatvės muzikos diena prasidėjusi Vilniuje ir pasklidusi po visą Lietuvą, nesustoja ir vis auga.

Džiugi žinia ta, kad šiemet prie šios šventės prisijungė ir Tbilisis, Gruzijos sostinė. Jie pirmą kartą rengs tokią muzikinę šventę. Na, o mūsų artimesni kaimynai – Ryga ir Minskas jau kartoja šią muzikos šventę antrąkart. Mažeikiai taip pat nestovi vietoje ir vis keičiasi. Jau ketvirtus metus iš eilės kviečiame visus mažeikiečius sudalyvauti visoje Lietuvoje vyksiančioje Gatvės muzikos dienoje. Pavasario gale vykstanti šventė išjudina miestelėnus išeiti į gatvę, kuri tą dieną yra pripildyta muzikos, dainų ir betarpiško bendravimo.

Šiemet Gatvės muzikos diena Mažeikiuose įvyks gegužės 19 d. (šeštadienis) 12-16 val. visoje Naftininkų gatvėje.

Į šį renginį kviečiami ne tik žiūrovai, bet ir galimi dalyviai. Organizatoriai yra numatę vietas folkloro ansambliams, chorams, roko, metalo, pop ir elektroninės muzikos grupėms ir pavieniams muzikantams, kurie gros akustiniais instrumentais.  Norint dalyvauti reikia kuo greičiau užsiregistruoti adresu www.gmdmazeikiai.lt , ten rasite grojimo vietas. Tad nedvejok, paskubėk išsirinkti kur grosi šiemet, nes tavo vietą gali užimti kiti! PRIMENAME! Didelio pasiruošimo šventei tikrai nereikia, joje svarbiausia bendravimas įvairia muzikine forma: groti, dainuoti, šokti, klausyti.

Ir prisimink, juk ŠI ŠVENTĖ JUNGIA MIESTO BENDRUOMENĘ – nelik abejingas!

Iki pasimatymo, Gatvės muzikos dienos Mažeikiuose 2012 KOMANDA

Platesnė informacija: Egidijus Valantinavičius, Gatvės muzikos dienos Mažeikiuose koordinatorius

Mob. Tel. +37065549961, El. p. – info@gmdmazeikiai.lt

Internetiniame puslapyje – www.gmdmazeikiai.lt

Facebook puslapyje – http://www.facebook.com/GMDMazeikiai

Video kanalas Youtube puslapyje – http://www.youtube.com/GMDMazeikiai

Mazeikiu.info

123456