Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Home » Aktualijos » Buknaičiuose įgyvendinamas projektas „Atrask save, pažink draugus“

Buknaičiuose įgyvendinamas projektas „Atrask save, pažink draugus“

buknaiciaiMažeikių rajono Urvikių kultūros centras informuoja, kad Buknaičių kaimo kultūros namuose  pradėtas įgyvendinti vaikų ir jaunimo projektas „Atrask save, pažink draugus“, kuris yra finansuojamas iš Mažeikių rajono savivaldybės biudžeto kultūriniams projektams skirtų lėšų.

                      „Projektą vykdo Buknaičių kaimo kultūros namų kultūrinės veiklos organizatorė Aldona Budžienė –  labai darbšti ir meniškos sielos asmenybė“,  – džiaugėsi Urvikių kultūros centro direktorė Vita Černookienė.

                      Pagrindiniai tikslai – vaikų ir jaunimo laisvalaikio užimtumas, ugdant jų savarankiškumą, kūrybiškumą ir saviraišką per meną. Taip pat derinti pasyvų užimtumą su aktyvia veikla bei mažinti socialinę atskirtį.

                      Įgyvendindami projektą organizatoriai tikisi suteikti kuo daugiau teigiamų emocijų, džiaugsmo, drauge prasmingai leisti laisvalaikį. 

                      Visą vasarą, tris kartus per savaitę, Kultūros namuose įvairaus amžiaus projekto dalyviai – vaikai ir jaunuoliai – mokysis popieriaus lankstymo meno paslapčių, karpinių ir aplikacijų subtilybių, šoks, rungsis sporto varžybose.

                      Kaip teigia direktorė V. Černookienė, įgyvendinant projektą, iš dalies bus išspręsta vaikų ir jaunimo užimtumo problema.

                      Projektas bus pristatytas visuomenei vasaros šventėje.

 

Mažeikių miesto savivaldybės informacija

 

Mazeikiu.info

(Visited 61 times, 1 visits today)
123456