Dienos patarlė
Home » Sportas » Automobilių slalomas „Eifelis 2010” (FOTO, VIDEO)

Automobilių slalomas „Eifelis 2010” (FOTO, VIDEO)

Sekmadienį automobilių sporto klubas „Feniksas” Mažeikiuose prie prekybos centro „Eifelis” surengė miestiečiams šventę kurios metu, visi besidomintys autosportu galėjo išvysti per 50 autolenktynininkų, kurie šešiose klasėse (varomi priekinių ratų, varomi galiniais ratais, varomi visais ratais, moterų, jaunių iki 18 metų ir laisvoje klasėje) tarpusavyje varžėsi dėl organizatorių įsteigtų prizų.

Pirmąją vietą automobilių varomų priekiniais ratais klasėje iškovojo klaipėdietis Karolis Gedgaudas (Peugeot 306), antrąją – šiauliškis Valdas Laurinkevičius (Honda CRX), trečiąją – klaipėdietis Nerijus Šimkus (Honda Civic).

Automobilių varomų galiniais ratais klasėje nugalėtojais tapo panevėžiečiai Mnatas Petrovas (BMW 325), Dalius Draugelis (VAZ 2101), Mindaugas Draugelis (BMW 325).

Automobilių varomasi visais ratais klasėje nepralenkiamas buvo klaipėdiškis Raimondas Malaj (Mitsubishi Galant), antrąją vietą iškovojo mažeikiškis Ramūnas Krampalcas (Opel Tigra), trečiąją – su tuo pačiu automobiliu mažeikiškis Tadas Pilipavičius (Opel Tigra).

Moterų klasėje greitesnė buvo plungiškė Samantė Zemeckienė (Honda CRX), mažeikiškė Edita Linkuvienė su (Renault Vlio) liko antra.

Jaunių klasėje visus savo varžovus aplenkė klaipėdiečiai Aurimas Kučinskas (Honda CRX), antrąją vietą iškovojo mažeikiškis Modestas Juodpusis (VW Polo), trečiąją – Arlandas Padleckis (Peugeot 205).

Laisvoje klasėje kurioje save galėjo išbandyti visi norintys ir tai mielai darė kitose klasėse važiuojantys lenktynininkai, taip prieš savo varžovus įgaudami patirties ir pranašumo vėlesniems važiavimas. Todėl jiems buvo nesunku įveikti trasą greičiau. Bet nugalėtojų šioje klasėje tapo klaipėdiškis Leandras Stulpinas vairavęs kartingą Kz2, antrąją vietą iškovojo gargždiškis Jordanas Dirgėla (Honda CRX), trečiąją – šiauliškis Valdas Laurinkevičius (Honda CRX).