Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Home » + Naujienos » Automobilio vagystę išdavęs garso signalas mažeikiškiui padėjo sulaikyti įtariamąjį

Automobilio vagystę išdavęs garso signalas mažeikiškiui padėjo sulaikyti įtariamąjį

05-12Gegužės 12-osios naktį neramumai kilo Mažeikiuose, Pavasario gatvėje. Apie 1.40 val., gyventojų miegą sudrumstė iš kiemo sklindantis automobilio garso signalas. Nepakentę keliamo triukšmo, mažeikiškiai kvietė policiją. Dėl to paties įvykio, pagalbos į policiją kreiptasi ir dėl pasikėsinimo pavogti automobilį ir jo viduje sulaikytą įtariamąjį.

Į įvykio vietą nuskubėję Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai Pavasario g., ties daugiabučiu namu, išvydo „Honda Acord“, kurio viduje 45 metų vyras laikė automobilį pasikėsinusį pavogti įtariamąjį.

Kaip vėliau paaiškėjo, Pavasario g. namo gyventojui išgirdus nuolat veikiantį automobilio garso signalą ir išbėgus laukan, jį pasitiko automobilį bandęs pavogti įtariamasis. Apsiginklavęs peiliu ir įvairiais įrankiais, priversti važiuoti „Honda Acord“ vagišius bandė išardęs automobilio salone esančius laidus. Susijungus laidams, galimai ir pradėjo veikti garso signalas, gyventojams pasiuntęs žinią apie kilusį pavojų.

Pilietiškam gyventojui sulaikius ir pareigūnams perdavus 34 metų vyrą, paaiškėjo, kad jis – vos šių metų sausį iš įkalinimo vietos grįžęs asmuo. Įtariamasis uždarytas į areštinę, jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. (Vagystė).

„Džiugu, kad visuomenę vienija vis daugiau pilietiškų žmonių, nepakančių aplink vykstančioms nusikalstamoms veikoms. Vidury nakties įtariamąjį sulaikiusio vyro dėka, užkirstas kelias vagystei, o automobilį ketinęs pavogti asmuo – areštinėje. Tariu nuoširdų ačiū šiam ir visiems kitiems, teisės pažeidimų pro pirštus nepraleidžiantiems gyventojams“, – kalbėjo Telšių apskr. VPK viršininkas Remigijus Rudminas.

Aušra Blaževičienė
Komunikacijos grupės vyriausioji specialistė

(Visited 75 times, 1 visits today)