Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Home » + Naujienos » Auksinis Mažeikių futbolininkių triumfas

Auksinis Mažeikių futbolininkių triumfas

komanda-mazeikiaiGruodžio 19 d. Klaipėdoje vykusiame Tarptautiniame Kalėdiniame mergaičių (2001 m. gimimo ir jaunesnių) mažojo futbolo turnyre triumfavo I-ąją vietą iškovojusios trenerio Ramūno Daubario vadovaujamos jaunosios futbolininkės.

Uostamiestyje surengtoje futbolo šventėje taip pat dalyvavo Klaipėdos FM, Šilutės MFK “Blizgės“, Telšių FK „Džiugas“ ir Kaliningrado „Junost“ komandos.

Pirmose turnyro rungtynėse su Šilutės moterų futbolo klubo ‘Blizgės“ jaunosiomis atstovėmis mažeikiškėms pavyko greitai įveikti startinį jaudulį. Jau pirmosiomis rungtynių minutėmis pasiektas įvartis suteikė pasitikėjimo ir nugalėta užtikrintai rezultatu 11:1. Antrose rungtynėse rezultatu 6:1 įveikta Žemaitijos sostinės komanda. Sekančiose rungtynėse “Triumfas” merginoms teko priimti svečių iš Rusijos – Kaliningrado futbolininkių iššūkį. Pirmoji tarptautinių rungtynių patirtis buvo sėkminga lietuvaitėms – laimėta 7:2. Galiausiai rungtynėse su turnyro šeimininke – Klaipėdos futbolo mokyklos komanda mažeikiškėms teko atiduoti visas jėgas, energiją, parodyti charakterį, įveikti psichologinę įtampą. Nors ir pralaimint, sugebėta atsitiesti, išlyginti rezultatą ir paskutinėmis minutėmis išplėšti pergalę rezultatu 2:1.

Viso turnyro metu Mažeikių komanda pasiekė 26 ir praleido 5 įvarčius. Rezultatyvumu pasižymėjo Gabrielė Putraitė, Rimantė Jonušaitė, kovingumu – Karolina Kurapatkina, Gabrielė Nevgen, Greta Kvedaraitė, vartų saugumą užtikrino Gabrielė Vaserytė, Gabrielė Norvaišaitė. Taip pat prie komandos triumfo prisidėjo ir Gabrielė Ostrauskaitė, Gabija Strikauskytė, Eva Garelytė, Aistė Gruzdytė, Greta Lapkutė.