Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Home » Laisvalaikis » Mažeikiuose – ekofanų spektaklis jauniesiems žiūrovams

Mažeikiuose – ekofanų spektaklis jauniesiems žiūrovams

Kovo 20 d. 17.30 val., minint Pasaulinę žemės dieną, prie Mažeikių rajono savivaldybės

 kultūros centro (Naftininkų g. 11) bus iškelta Žemės vėliava ir pradedama įgyvendinti pirmoji Lietuvoje visus mokinius vienijanti ekologinė iniciatyva „Acme ir Ekofanų turnė po Lietuvą“.

Kultūros centre bus rodomas spektaklis „Ekologijos pamokos kitaip“, kuriame bus teatralizuotai pasakojama apie ekologiją ir aplinkosaugą, gamtos bei jos išteklių tausojimą, tinkamą energijos vartojimą.

Trys animaciniai personažai – Acme Lempiukas, Gėlytė ir Švariukas primins, kaip vaikai kiekvieną dieną mažais žingsneliais gali siekti „žaliųjų tikslų“: rūšiuoti atliekas, tausoti energiją mokyklose ir namuose, naudoti ekologiškus, aplinkai nepavojingus produktus, o ateityje – riboti keliones automobiliu ar lėktuvu.

Mokinius taip pat pasieks  edukacinės knygelės  vaikams „Būk žalias kaip Ekofanas“, atspausdintos ant perdirbto popieriaus. Leidinyje suprantamai bei šmaikščiai pateikiama informacija apie energijos tausojimą, atliekų rūšiavimą, aplinkosaugą ir visa, kas susiję su ekologija. Vaikus džiugins įvairūs mokomieji kryžiažodžiai, komiksai, žaidimai, spalvingi edukaciniai paveiksliukai.

Į visus akcijos renginius, spektaklius bei pasirodymus kartu keliauja kompozitorius ir atlikėjas Vudis.

Kviečiame dalyvauti.

Mažeikių rajono savivaldybės informacija

 

Mazeikiu.info

(Visited 37 times, 1 visits today)