Šios dienos vardadieniai:
Dienos patarlė
Home » Laisvalaikis » Pikelių pagrindinė mokykla – respublikinio konkurso „Pasveikinkim vieni kitus“ nugalėtoja

Pikelių pagrindinė mokykla – respublikinio konkurso „Pasveikinkim vieni kitus“ nugalėtoja

Šiandien, kovo 6 d. Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Kaune bus apdovanoti Pikelių pagrindinės mokyklos mokiniai. Jie užėmę pirmą vietą respublikiniame konkurse „Pasveikinkim vieni kitus“ vaizdo sveikinimų kategorijoje.

Pikelių pagrindinės mokyklos mokiniams padėjo pedagogai Marius Naruta ir Valerija Mažonienė.                     

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos progai sukurtas vaizdo sveikinimas buvo pristatytas ir Pikelių kaimo bendruomenei. Pasak mokyklos direktorės Audronės Eitutienės, visi mokyklos mokiniai ir mokytojai noriai ir aktyviai įsitraukė į vaizdo sveikinimo kūrimą.

Toje pačioje vaizdo sveikinimų kategorijoje trečią vietą laimėjo ir Mažeikių Senmiesčio pagrindinė mokykla.

Renginį organizavo Istorinė LR Prezidentūra Kaune kartu su Kauno miesto savivaldybės Kultūros bei Švietimo ir ugdymo skyriais.

Istorinėje LR Prezidentūros Kaune salėse eksponuota daugiau kaip 1000 Valstybės atkūrimo dienai skirtų sveikinimų. Lankytojai rinko pačius geriausius sveikinimus 3 kategorijose: teksto, teksto su apipavidalinimu ir vaizdo.  Gausiausiai sveikinta teksto su apipavidalinimu kategorijoje – gauta per 1000 sveikinimų. Vaizdo sveikinimų gauta 32, o tekstinių sveikinimų – 61. Ketvirtojoje, garso kategorijoje, gautas tik vienas sveikinimas.

Mažeikių rajono savivaldybės informacija

 

Mazeikiu.info

(Visited 24 times, 1 visits today)